Google-сервіси для вчителя

Google-сервіси для вчителя



Відео скрайбінг



  Щоб стати людиною XXI століття, сучасному школяреві необхідно не просто оволодіти базовими комп'ютерними навичками, а й навчитися відбирати й аналізувати інформацію, синтезувати нові знання, вибудовувати систему ефективної комунікації і співпрацювати з людьми різних культур.
    Щоб учень набував таких вмінь та навичок повинні бути відповідні умови створені вчителем. На сайті
 "Мой кейс Веб 2.0" сучасному вчителю надано достатньо інформації, щоб бути вчителем ХХІ століття.













Сервіси для створення власних курсів

Нові освітні технології хороші тим, що дозволяють кожному не тільки вчитися, а й вчити. Edutainme знайшли 12 сервісів, кожний з яких дозволяє без особливих зусиль провести свій курс, а деякі - ще й заробити на цьому.

Хмарні та інші освітні ресурси





Онлайнові сховища даних
інструкція по роботі з сервісом
інструкція по роботі з сервісом
інструкція по роботі з сервісом
Ресурси для створення навчальних матеріалів

Корисні посилання

Соціальні аспекти навчання
    Наступні інструменти використовують потужності соціальних медіа задля допомоги учням у процесі навчання, а вчителям для взаємодії.
  1. EdmodoEdmodo - це освітній сайт, який являє собою усічену соціальну мережу за типом Facebook або ВКонтакте, яка дозволяє спілкуватися вчителям та учням, об'єднавшись навколо процесу навчання у школі. Є також можливість робити записи російською мовою.
  2. GrockitGrockit об'єднує учнів під час навчання, що проходить курсами на цьому великому соціальному сайті.
  3. EduBlogsEduBlogs пропонує надійне і безпечне місце для ведення блогів, як для себе, так і для всього вашого класу.
  4. SkypeSkype може бути відмінним інструментом для підтримки зв'язку з іншими педагогами або навіть участі в нарадах у режимі онлайн. Більше того, він може допомогти вчителям співпрацювати з іншими класами, навіть в інших країнах.
  5. WikispacesWikispaces дозволяє вчителю поділитися онлайн зі своїми учнями уроками, медіа та іншими матеріалами, дати їм можливість об'єднатися один з одним для співпраці з метою побудови своїх власних освітніх Wiki на Wikispaces.
  6. Pinterest: на Pinterest ви можете прикріпити практично будь-яке зображення, яке ви вважаєте цікавим і важливим для розміщення, багато вчителів використовують його як сховище розгорнутих планів уроків, проектів і різних надихаючих матеріалів.
  7. Schoology: завдяки соціальному сайту Schoology освітяни можуть керувати заняттями, залучати до них учнів, обмінюватися контентом і спілкуватися з іншими вчителями.
  8. Quora: незважаючи на те, що Quora може використовуватися для широкого спектру різних цілей, він слугує відмінним інструментом для педагогів. Його можна використовувати для співпраці і спілкування з іншими професіоналами даної сфери або для залучення школярів у дискусії після занять.
  9. NingNing дозволяє будь-якому користувачеві створювати персоналізовані соціальні мережі, які можна чудово використовувати як педагогам, так і учням.
  10. OpenStudy: ви можете мотивувати школярів на спільну колективну роботу з вивчення навчального матеріалу, використовуючи соціальний сайт OpenStudy.
  11. ePals: одним з найбільш незаперечних переваг Інтернету є можливість зв'язатися з ким завгодно і де завгодно. ePals цим якраз і займається, але орієнтується при цьому на учнів, допомагаючи їм вивчати мови і розуміти різні культури, що відрізняються від їхніх власни
Застосунок LearningApps
     Сервіс LearningApps є додатком Web 2.0 для підтримки освітніх процесів у навчальних закладах різних типів. Це конструктор для розробки інтерактивних завдань за різними предметними дисциплінами для застосування на уроках і в позакласній роботі. LearningApps.org розробляється як науково-дослідний проект Центру Педагогічного коледжу інформатики освіти PH Берн у співпраці з університетом м.Майнц та Університетом міста Циттау / Герліц (Німеччина).

        Основна ідея інтерактивних завдань полягає в тому, що учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню пізнавального інтересу учнів.
На сайті можна зайти в тьюторську і познайомитися з найважливішими функціями роботи сервісу (відео англійською мовою). 
        Модулі LearningApps можуть бути безпосередньо включені у зміст навчання, а також їх можна змінювати або створювати в оперативному режимі.
     На сервісі є галерея загальнодоступних інтерактивних завдань, яка щодня поповнюється новими матеріалами, які створені викладачами різних країн.
      Сервіс LearningApps має зрозумілий інтерфейс користувача на 5 мовах, для вибору потрібної мови необхідно в правому верхньому кутку вибрати відповідний прапорець.
    У даному середовищі можна швидко створити інтерактивні завдання за зразками галереї LearningApps.
       Важливо відзначити, що правильність виконання завдань перевіряється миттєво. 
      Сервіс LearningApps надає можливість отримання коду для того, щоб інтерактивні завдання були поміщені при бажанні на сторінки сайтів або блогів викладачів та учнів.
     На жаль, в шаблонах зустрічаються окремі друкарські помилки при перекладі на російську мову, які неможливо виправити вручну, і не всі типи завдань доступні для роботи з кирилицею.
Сервіс LearningApps призначений для створення інтерактивних навчально-методичних посібників з різних предметів

Немає коментарів:

Дописати коментар

                   Онлайн -сервіси для фізики Фізична лабораторія: Lab4Physics https://lab4u.co/en/lab-in-your-pocket/lab4physics/ https:...